Co oznacza niewielki obszar silnego pobudzenia metabolicznego w przełyku?

Witam.Pytanie: Niewielki obszar silnego pobudzenia metabolicznego w przełyku lub w węźle przyległym do przełyku,2cm powyżej przejścia przez przeponę o wym.(metabolicznych)14×6mm,SUVmax8,4(ima170);jak poprzednio najprawdopodobniej rozrostowy,etiologia wydaje się mniej prawdopodobna.Poza tym obraz metabolizmu glukozy prawidłowy.:Co to oznacza.

Lek. Paweł Szadkowski

Dla dokonanie interpretacji konieczne jest zestawienie wyniku z pana stanem klinicznym (objawami) i celem badania, dlatego najlepiej jeśli uda się pan do lekarza prowadzącego.