Co oznacza niewielkie przyścienne zgrubienie błony śluzowej w zatoce klinowej?

Witam, Co w wyniku tomografii komputerowej głowy oznacza stwierdzenie: Niewielkie przyścienne zgrubienie błony śluzowej w zatoce klinowej po stronie prawej oraz u podstawy prawej zatoki czołowej?? Jest się czym martwić?

Nie martw się to po jakimś banalnym katarze, sprawa przejściowa. TK to sześćdziesiąt dawek promieni jonizujących więcej niż przy zjęciu radiologicznym płuc ! Po co ktoś Cię naświetla? Chce Ci zaszkodzić?