Co oznacza nieznacznie pogrubiała ściana pęcherza żółciowego w badaniu USG?

Witam, Mam pytanie do lekarza specjalisty ( tylko i wyłącznie do lekarza orientującego się w temacie ) . Co może oznaczać "nieznacznie pogrubiała ściana pęcherza żółciowego w badaniu USG ? Dodam że nie stwierdzono żadnej kamicy ani stanu zapalnego. Czy wynik badania może być odpowiedzialny za słabsze trawienie i biegunki nieznanego pochodzenia ? Proszę o podpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze aczkolwiek na pewno konieczne jest rozszerzenid diagnostyki i wykonanie tk jamy brzusznej. prosze koniecznie zglosic sie do lekarza gastroenetriologa/