Co oznacza niski poziom ferrytyny i wynik gastroskopii?

Prosze o porade i dalsze wskazowki leczenia Mam niski poziom ferrytyny wynik to10norma (20-150)Pol roku temu mialam wykonana gastroskopie Przewlekle powiechrzchowne zapalenie blony sluzowej zoladka H.pylory dodatniZostalam przeleczona 10dniowa kuracja antybiotykowaDumoxMetranidozol Mesopral Wykryto umniegliste lucka leczonabylam dwukrotnie lekiem vermoxLek ten nie dzialabo wciasz mamdodatni wynik jaja glistyluckiej Zrobilam test nakrew utajona -Dodatni Mam luzne stolce Czy wskazana kolonoskopia?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być wskazana. Proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa . A jak wyglada morfologia ?