Co oznacza niski poziom OB?

Witam. Ostatnio wykonałam badanie morfologii krwi i OB. Wyniki morfologii były dobre, a wynik OB 5-. Co oznacza ten wynik i dlaczego jest taki niski? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

OB jest to wskaźnik sedymentacji krwinek czerwonych. Może być podwyższony w wielu różnych chorobach, ale akurat OB 5 jest całkowicie w normie. U kobiet norma 3-15