Co oznacza niskie ciśnienie u 24-latki?

Dzień dobry, mam 24 l. Nie pokoi mnie ciśnienie 110/45/60. Czy mam się czym denerwować ? Dodam,ze głowa mi pękała :(

Dzień dobry. Jeśłi był to jednorazowy epizod nie mwidzę powodów do zaniepokojenbia. Jeśli Zwykle ma pani niskie ciśnienia bez żadnych dolegliwości również nie stresowałbym się sytuacja. Niemniej jednak jeśli zwykle ciśnienie jest wyższe, a dolegliwości występuja przy jego spadku polecam konsultację lekarską