Co oznacza obecność bakterii po usunięciu jajnika?

Witam jestem po usunieciu prawego jajnika operowana bylam 14 lutego 2018 ciecie takie jak przy cesarce rana slabo sie goi 0o badaniu kontrolnym okazalo sie ze mam jakas bakterie beztlenowe i potrzebuje antybiotyku moje pytanie ile czasu powinnam byc na l4 pracuje ciezko fizycznie dzwigajac jednorazowo nawet 25 kg dziekuje za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

To jak długiego zwolnienia pani potrzebuje zależy od pani stanu klinicznego. Najlepiej zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Sugerowałbym jednak żeby dać sobie nie mniej niż tydzień i prowadzić oszczędzający tryb życia.