Co oznacza obecność nacieku zapalnego w obrębie błony śluzowej żołądka?

witam z badania histopatologicznego wyszło ze błona sluzowa zoładka z naciekiem zapalnym z komórek jednojadrowych/+/i nadzerka.Czy moge to leczyc lekami czy musze to usunac?Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jak się przedstawia cały wynik. proszę zgłosić się do lekarza kierującego na badanie.