Co oznacza obecność przeciwciał odpornościowych anty - D z układu Rh- ?

Witam, jestem w 16 tygodniu ciąży. W badaniach wyszło mi,że stwierdzono obecność przeciwciał odpornościowych anty - D z układu Rh- miano przeciwciał wynosi 4.- CZY TO BARDZO ŹLE? Ja mam grupę ARh (-), maż ARh(+). Mamy dwoje dzieci- po pierwszej ciaży otrzymałam immunoglobulinę 300j ( syn grupa krwi ARh(+) po drugiej ciązy już nie (córka )0RH(+). Umówiłam się na wizytę w poradni patologii ciazy, ale wyznaczono mi termin dopiero za miesiąc, a strasznie się martwię, Proszę o wyjaśnienie wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy lekarz ginekolog widział powyższy wynik? Proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże