Co oznacza obecność torbieli w obrębie wątroby?
Dziś odebrałam wyniki z tomografu brzucha i diagnoza Torbiel wielkości 5 mm na wątrobie w VI segmencie Jestem zdezorientowana i nie wiem jak to odbierać... Czy to coś poważnego o jak będzie wyglądać leczenie?

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
74 poziom zaufania
Torbiel jest niewielka. Raczej nie ma pani powodów do obaw. Póki co, jeżeli nie występują u pani żadne niepokojące objawy kliniczne, należy dokonywać tylko regularnych kontroli, chyba, że lekarz prowadzący zadecyduje inaczej. Pozdrawiam i życzę zdrowia.