Co oznacza obniżenie poziomu glukozy po 1 godzinie?

W związku z ciągłym zmęczeniem i bólami głowy zostałam skierowana na badanie krzywej glukozowej i insulinowej (obciążenie 75g glukozy). Glukoza: na czczo - 95 mg/dl po 1h - 82 mg/dl po 2h - 78 mg/dl Insulina: na czczo 7,7 uIU/ml po 1h - 45,47 uIU/ml po 2h - 37,33 uIU/ml Czy obniżony poziom glukozy po 1h jest prawidłowy? Czy to wahania cukru mogą być powodem tych dolegliwości czy powinnam szukać przyczyny gdzie indziej?

Prawidłowo po 1h poziom glukozy powinien być wyższy niz na czczo
Może hiperinsulinemia??? >>poziomy insuliny na czczo po po 1h i po 2 h po podaniu 75g glukozy
Może też hipoglikemia poposiłkowa
Do pełnej konsultacji, dalszych badan i diagnostyki
Czeste małe posiłki BEZ CUKRÓW I SŁODYCZY!!!!!
Pozdrawiam