Co oznacza obniżenie przestrzeni międzykręgowej C5-C6, Th7-Th9?

Witam serdecznie, czy "Obniżenie przestrzeni międzykręgowej C5-C6, Th7-Th9, drobne zmiany deformacyjne krawędzi przednich trzonów kręgowych Th7-Th9 w badaniu rtg, nieupośledzające sprawności ustroju" są poważnymi schorzeniami? czy mogą dyskwalifikować mnie do podjęcia pracy wymagającej wzmożonego wysiłku fizycznego? Nadmienię, że mam 32 lata, uprawiam sporty, oraz prowadzę aktywny tryb życia ponadto nie odczuwam i nigdy nie odczuwałem dolegliwości bólowych z tym związanych.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie objawy wystepuja? I czy są jakieś choroby przewlekłe? Jakieś leki? Uraz ?

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Proszę udać się do specjalisty w celu ustalenia intensywności wysiłku fizycznego.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.
Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Czy aktywność fizyczna jest potrzebna?
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/czy-aktywnosc-fizyczna-jest-potrzebna-2.html?c=9