Co oznacza obniżenie tarczycy międzykręgowej L5-S1?

Mam badanie RTG kregoslupa piersiowego z PRZODU (Th)(AP,BOK) Poglebienie fizjologicznej kyfozy piersiowej. Ostrowite na przednich krawedziach trzonow kregow piersiowych jako wyraz zmian zwyrodnieniowych.Bardzo czesto mam silny mocny ucisk na klatki piersiowej nie da się wytrzymac.Przeciw bolowych dosc i rehabilitacja tez bez skutku dalej cierpie.Z TYŁU Niespojenie łuku L5.Obniżenie tarczycy miedzykręgowej L5-S1Kregozmyk tylny na poziomie L4-5 przesunięcie trzonuL4 tylowi w stosunku do L5 ok.2mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne będzie badanie mri proponuje udac się do lekarza neurologa lub ortopedy