Co oznacza obraz histologiczny endometrium jak przy cyklu bezowulacyjnym?

Witam. Otrzymalam dzisiaj wyniki lyzeczkowania macicy z powodu nadmiernego krwiawienia. Na wizytę muszę czekac ok tygodnia, a chwialabym wiedzieć, czy wszystko jest ok. Fragmenty endometrium o gruczołach nierównomiernie rozrosnietych częściowo o torbielowato poszerzonym świetle bez cech sekrecji , fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy, pojedyncze , zluszczone nabłonki płaskie , treść śluzowa oraz drobne skrzepy krwi . Obraz histologiczny endometrium jak przy cyklu bezowulacyjnum

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest oznaczenie poziomu hormonów i jak sadze obserwacja cyklu, proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa