Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza obraz mózgowia i wewnątrzczaszkowych przestrzeni płynowych w granicach normy?

Co oznacza wynik badania TK głowy : DANE KLINICZNE: Anizokoria L>P TECHNIKA BADANIA: Badanie TK głowy wykonano przed i po podaniu środka kontrastowego. OPIS: Obraz mózgowia i wewnątrzczaszkowych przestrzeni płynowych w graniach normy. Nie wykazano cech patologicznego wzmocienia po podaniu środka kontrastowego. Proszę o informacje. Badanie miałam robione ze względu bólów głowy , który nadal mi towarzyszy przez cały czas raz mocniej raz słabiej. Ale nie raz nie idzie wytrzymać. prosze o pomoc
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam! Gratuluję badanie TK głowy jest prawidłowe. Konieczne badanie neurologiczne, RM głowy, EEG i badania laboratoryjne z poziomami TSH, elektrolitów, kwasu moczowego, hormonów. Być może ma Pani bóle napięciowe, może migrena, one niestety słabo reagują na typowe leki p/bólowe. Należy prawidłowo zdiagnozować i odpowiednio leczyć. Pozdrawiam W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy