Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza obrzęk błony śluzowej nosa?

Ponad miesiąc temu byłam przeziębiona . Przez krótki czas miałam gorączkę, katar i ból gardła . Brałam antybiotyki z różnych grup ( azycyna, augmentin i klacid )Po przejściu tych objawów pozostał suchy męczący kaszel i uczucie drapania w gardle , odwiedziłam dwócz laryngologów i żaden nic mi nie powiedział cóż to może być . Od jakiegoś czasu dochodzą do tego duszności, uczucie ciężkości w klatce piersiowej . Tych objawów nie ma jedynie po wstaniu rano około godzinę . Gardło jest zaczerwienione na łukach podniebnych , wydzieliny nie jest widać ale mam uczucie że ona jest gdzies na krtani i ciągle muszę to odchrząkiwać lub kasłać (nieproduktywnie) . Od laryngologa dowiedziałam się jedynie, że mam przerost lub obrzęk prawej błony śluzowej nosa . Prosze o pomoc, podpowiedź co to może być , gdzie dalej się z tym udać lub jak to leczyć samemu jeśli nie jest to nic takiego .
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Leczenie chrapania

Chrapanie może być bardzo uciążliwe - szczególnie dla osób, które są zmuszone tego słuchać. Jak można poradzić sobie z tym problemem? Obejrzyj filmik i poznaj sposoby leczenia chrapania.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki. Nie jest to raczej nic niepokojacego. Kaszel poinfekcyjny może utrzymywać się nawet do kilku tygodni. Należałoby wykluczyć potencjalnie groźne przyczyny duszności.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy