Co oznacza obrzęk krawędzi przyśrodkowej kości udowej?

Witam, czy potrzebna będzie operacja/ zabieg przy takich wynikach rezonansu: Obrzek kłykcia bocznego kosci udowej. Obrzek krawedzi przysrodkowej kosci udowej. Chrzastka na obciazonej powierzchni kłykci kosci udowej i piszczelowej o gładkich zarysach prawidłowej grubosci Łakotka przysrodkowa- podejrzenie podłuznej skosnej szczeliny w trzonie Łakotka boczna - prawidłowa Wiezadło krzyzowe przednie prawidłowe Wiezadło krzyzowe tylne prawidłowe Wiezadło poboczne boczne, sciegna miesni podkolanowego i dwugłowego uda prawidłowe Pasmo biodrowo-piszczelowe prawidłowe. Wiezadło poboczne przysrodkowe – obrzekniete, płyn wzdłuz wiezadła - cechy zerwania konca dalszego. Sciegno miesnia półbłoniastego i jego przyczep prawidłowe. Wiezadło własciwe rzepki prawidłowe Przyczep miesnia czworogłowego uda prawidłowy Rzepka bez cech przebudowy kostnej, prawidłowo ustawiona. Troczek przysrodkowy obrzekniety; płyn wzdłuz troczka i konca miesnia obszernego przysrodkowego – cechy uszkodzenia przyczepu udowego troczka. Troczek boczny prawidłowy. Chrzastka rzepki i przedniej powierzchni kosci udowej prawidłowa Okolica dołu podkolanowego prawidłowa Prawidłowa ilosc płynu w jamie stawowej pozdrawiam ABC

Ortopeda; ze zdjęciami; do interpretacji klinicznej ;
zależnie od objawów, stanu pacjenta; obciążeń chorobowych!
Konieczna pełana konsultacja: wywiad, badanie, obejrzenie badań
Pozdrawiam i zapraszam