Co oznacza obrzęk po zastosoawniu Gynazolu?

Witam, Niecałe dwa tygodnie temu użyłam przepisany krem na grzybicę Gynazol. Po czterech dniach od stosowania dostałam reakcji alergicznej - obrzęk, zaczerwienienie, pieczenie. Po zastosowaniu kremu Pimafucort, problem złagodniał , aczkolwiek cały czas odczuwam pieczenie warg sromowych mniejszych. Czy to oznacza, ze nadal jestem chora, czy to podrażnienie sromu przez lek na grzybicę. Co mogę użyć żeby całkowicie wrócić do stanu sprzed grzybicy ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u ginekologa i ponowna ocena zmian, być może warto będzie pobrać wymaz i wykonać posiew z antybiogramem aby włączyć leczenie celowane.