Co oznacza obustronnie dodatni objaw Babińskiego oraz asymetria odruchów ścięgnistych w kończynach dolnych?

Witam, w badaniu neurologicznym wyszedł mi obustronnie dodatni objaw Babińskiego oraz asymetria odruchów ścięgnistych w kończynach dolnych. Dodatkowo mrowi mi lewa strona twarzy, lewa stopa i prawa i lewa dłoń. Miałam wykonany MR głowy z kontrastem, w którym wyszły pojedyncze mikro ogniska naczyniopochodne nadnamiotowo. Poza tym obraz mózgowia bez zmian. Czy objaw Babińskiego oraz moje dolegliwości mogą być spowodowane tymi ogniskami? Czy jest możliwość, by występował Babiński bez powodu?

Witam!
Wymagana dalsza diagnostyka neurologiczna: EEG, potencjały wywołane, ew. badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Należy koniecznie wyjaśnić chorakter tych ognisk w istocie białej.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.