Co oznacza odczuwanie świądu odbytu?

Witam od kilku lat cierpie na swiad odbytu bylam u lekarza ktory stwierdzil ze nic nie widzi. Teraz nie dosc ze cierpie na uporczywy swiad do tego dochodzi bol... jakby miedzy odbytem a koscia ogonowa. Nie ma krwi. Parcie na stolec ale stolec olowkowaty... ciagle mam nudnosci. Po pierwszym posilku ogromny bol zoladka. Zawroty glowy. Nie trace wagi. Moj odbyt jest jakby spuchniety... skora wokol twarda. Jestem przerazona. Mieszkam za granica I nie wiem gdzie pojsc bo tu nie chca kierowac nabadani

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było badanie per rectum? Najlepiej udac się do lekarza proktologa