Co oznacza odprostowanie fizjologicznej lordozy z kyfotycznym uwypukleniem?

Dziem dobry, dzis przyszly wyniki badan mojej dziewczyny. - Odprostowanie fizjologicznej lordozy z kyfotycznym uwypukleniem na poziomie 1,5. -Wysokosc trzonow i przestrzeni miedzytrzonowych prawidlowa. - Zmian zwyrodnieniowych niewykazaono

Lek. Katarzyna Szymczak

Oznacza to że nie ma fizjologicznego wygięcia kręgosłupa, które może powodować dolegliwości bólowe. Do rozważenia wizyta w poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam