Co oznacza odrętwienie lewej nogi po spacerze?

Witam. Podobnie jak poprzedniczki, mam 42 lata. Dzisiaj po pracy, będąc na spacerze z psem poczułam odrętwienie lewej nogi poniżej kolana. Nie boli, nie piecze. Nic poza odrętwieniem. Pracę mam przy biurku, ale nie jest to praca, że bite 8 h siedzę. Często wstaję, wychodzę poza budynek. Poza tym 3 razy w tygodniu chodzę na siłownię, gdzie dla rozgrzewki biegam 5- 8 km, jeżdżę na rowerze. Czy takie drętwienie może być wynikiem jakiegoś przesilenia? Nie mam bólów kręgosłupa, nie mam nadwagi.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli jest to jednorazowy incydent to nie ma powodu do niepokoju. W przypadku powtarzania się objawów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Mogą to być początki rwy kulszowej. Pozdrawiam!