Co oznacza okołostawowy zanik kostny kości miednicy?

MAM WYNIK RTG STAWU BIODROWEGO 17kv i19 mas opis-OKOŁOSTAWOWY ZANIK KOSTNY KOSCI MIEDNICY I WIDOCZNYCH ODCIMKOW KOSCI UDOWYCH PRZEWERZENIE SZPAR STAWOWYCH STAWOW BIODROWYCH ZE SKLEROTZACJA STROPOW PANEWEK BRZEGI GORNE ZEWNETRZNEPANEWEG POGRUBIALE WYDLUZONE PODCHRZESTNE GEODY ZWYRODNIENIOWE W PANEWCE STAWUBIODROWEGO LEWEGO SKLEROTYZACIA STAWOW MIEDZYKREGOWYCH L5/S1 ZWAPNIENIE W SCIANIE MIEDNICY MALEJ CO TO ZNACZY -cacy2@op.pl przy chodzenju bol w pachwinie kolanie stopie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami i obejrzenie dokładnie zdjęć rtg. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Opis wskazuje na nasilone E zmiany zwyrodnieniowe obu stawów biodrowych. Natomiast konieczne jest rozszerzenie diagnostyki odnośnie zaniku kość