Co oznacza określenie wzmożony zrąb w wyniku RTG klatki piersiowej?

Witam, Już było takie pytanie ale chce się upewnić, gdyż RTG klatki piersiowej wykazał, że mam WZMOŻONY ZRĄB co mam przez to rozumieć? oraz również w opisie jest informacja, że mam niewielką skoliozę prawostronną.

myślę że "nie wzmożony zrąb" tylko wzmożony rysunek zrębu- często występuje u palaczy lub osób z przewlekłym kaszlem. Skolioza= skrzywienie