Co oznacza omdlenie po operacji jajnika?

Witam. Rok temu miałam operacje guza jajnika oraz stwierdzono endometrioze. Ca125 -54.61 HE4-78.36 test roma20.27%. W tej chwili mam problemy z wyproznianiem i moja miesiaczka trwa juz cały miesiąc. Jestem juz tak bardzo osłabiona ze dzisiaj zemdlalam. Lekarza mam dopiero za tydzien a chciałabym wiedzieć czy to moze być coś powazneg. Dodam ze ostatnio jak bylam u ginekologa pół roku temu wszystko było ok tylko mówił coś ze endometrium ma 3cm. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję

Powinna Pani otrzymać leki na zatrzymanie krwawienia, konieczna wizyta szybciej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.