Co oznacza opis badania biopsji gruboigłowej piersi?

Witam, moja mama ma 45 lat. Kilka dni temu otrzymała wyniki badań biopsji grubo igłowej piersi . Na wyniku pisało ze jest to rak inwazyjny G2, Luminalny B, HER 2 ujemny. Guz obejmuje cztery części piersi i ma rozmiar 3,5-4cm. Chciałabym dowiedzieć się jakie są rokowania w tym przypadku. Z gory dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u onkologa i ustalenie możliwości terapeutycznych.