Co oznacza opis badania EEG u dziecka po wyjściu ze szpitala?

witam. dzisiaj wyszlam z corka ze szpitala i nie rozumie wypisu. Prosze o pomoc!Zapis zróżnicowany przestrzennie,modyfikowany okresowo artefaktami ruchowymi.czynnosc podstawowa stanowią symetryczne ,nieregularne fale alfa o czestotliwosci 8-9,3Hz i amplitudzie w odprowadzeniach tylnych do 80 uV z udzialem licznych rozsianych fal wolnych theta 4-5Hz i domieszką czynności szybkiej beta . Rz obecna. F i Hv bez wpływu na zapis. Zapis ze zbyt dużym udziałem fal wolnych theta w stosunku do wieku.

Witam.
Trochę mało danych dotyczących pacjentki(córki). Ile córka ma lat? Z jakiej przyczyny była w szpitalu itp. Dla różnych grup wiekowych dopuszczalne są w odpowiedniej ilości fale wolne, a w innym przedziale wiekowym są przejawem patologii. Inaczej wygląda zapis eeg dorosłego a całkiem inaczej u dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Informacji szukałbym u lekarzy leczących.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.