Co oznacza opis badania mózgu?

witam co to znaczy niepokoje sie w odrebie polkul mozgu widoczne sa pojedyncze poszerzone przestrzenie okolonaczyniowe wirchova-robina -zmiany o najwiekszym nasileniu w odrebie lewego plata ciemieniowego ku tylowi od tylnej czesci trzonu lewej komory bocznej w odrebie biegunow przednich obu platkow skroniowych widoczne sa nieregularne w przyblizeniu linijne obszary hiperintensywne niewielka asymetria ukladu komorowegi nadnamiotowego i drobna torbiel w zatoce

Choroba drobnych naczyń , jaki poziom wotaminy D3-OH, można suplementować - preparaty dr Rath ( bajko1@wp.pl)