Co oznacza opis badania rezonansu głowy i co powoduje bóle?

Witam. Pytanie odnośnie wyniku rezonansu głowy. Kobieta. 28 lat. Rezonans był wykonany z powodu bólów głowy. Opis. W istocie białej pogranicza płatów ciśnieniowych i potylicznych obu półkul mózgowia ponad trójkątami i rogami potylicznymi komór bocznych uwidoczniono skupiska drobnych niespecyficznych nielicznych zmian ogniskowych o wielkości do 3 mm o podwyższonym sygnale w obszarach t2 zależnych w tym w sekwencji flair bez cech restrykcji dyfuzji w obrazach DWI ani ubytku sygnału w sekwencji swi . Obraz mr sugeruje przebyte zmiany naczyniopochodne. Okołoporodowe? Poza tym reszta badania jest w normie. Badanie laryngologiczna i neurologiczne w normie. Okulistyczne w normie z wyjątkiem lekko podwyższonego ciśnienia w oku (23) do kontroli. Proszę o opinię

celowe EEG, obraz wskazuje na chorobę drobnych naczyń , można suplementować preparatami z koalicji dr Ratha ( Arteriforte, Vitacor plus)