Co oznacza opis badania rezonansu kolana u 31-latki?

Od roku leczę kolano, tabletki,saszetki 5 serii rehabilitacji a kolano dalej dokucza, dawniej biegałam i kolano nie dokuczalo a teraz nie mogę przebiec nawet 0,5 km bo zaczyna bolec. Dziś odebrałam wynik rezonansu: OPIS: Więzadła krzyżowe: przednie z drobnym depozytem płynowym w rejonie przyczepu piszczelowego, drobne pasma hyperintensywne w tym rejonie w obrębie odnogi tylnej - cechy przebytego niepełnościennego urazu; tylne prawidłowe w obrazie MR. Chrząstki stawowe prawidłowej grubości, jednorodnego sygnału, o gładkich zarysach zewnętrznych. Łąkotki bez cech uszkodzenia. Ciało Hoffy o prawidłowym sygnale. Wewnątrzstawowo widoczny hyperintensywny w obrazach T2-zależnych płyn o grubości warstwy do 5,5mm, w kaletce nadrzepkowej płyn o grubości warstwy do 4,5mm; w dole międzykłykciowym drobne torbiele wielkości do 10-5mm. Części kostne stawu kolanowego i tkanki miękkie okołostawowe bez zmian o znaczeniu patologicznym. I co to się porobiło w tym kolanie i tak dokucza ?

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez ortopedę z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego. Po zbadaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę i zdecydować o postępowaniu. Pozdrawiam!