Co oznacza opis badania rezonansu magnetycznego kolana?

Witam. Odebrałam opis rezonansu magnetycznego kolana - we wnioskach tego opisu czytamy : ,, Niewielkie podtorebkowe uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej z podejrzeniami torbieli przyłąkotkowej przy rogu tylnym. Cechy chondromalacji głównie przedziału bocznego. Niewielkie ,podchrzęstne ogniska o charakterze sklerotyzacji w obrębie kłykcia udowegobocznego oraz piszczelowego przyśrodkowego mogącego odpowiadać zastarzałym zmianom pourazowym lub podchrzęstnym wyspom kostnym. Ślad płynu zarzepkowego. " Nie rozumiem co mogą takie wnioski oznaczać oraz ,z czym się wiążą. Poproszę o pomoc i udzielenie wyjaśnienia, udzielenia porady jakie kroki powinnam podjąć następnie. Uprzejmie dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy i po łącznej ocenie wyniki zdj RM oraz bezpośredniego badania lekarskiego będzie można coś więcej powiedzieć