Co oznacza opis badania RM mózgu i zatok?

mam taki RM co to oznacza W istocie białej okołokomorowej prawego płata czołowego i lewego ciemieniowego dwa, niecharakterystyczne ogniska hiperintensywne w sekwencji FLAIR i obrazach T2 zależnych wielkości 2-3 mm. Poza tym struktury mózgowia o prawidłowej intensywności sygnału we wszystkich sekwencjach, bez zmian ogniskowych. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Płynowa przestrzeń przymózgowa zachowana. W lewej zatoce szczękowej polip do 12 mm oraz pogrubienie błony śluzowej do 3-4 mm. Częściowo bezpowietrzne komórki sitowia oraz przewody nosowe górne zwłaszca po stronie lewej. Pozostałe zatoki oboczne nosa prawidłowo upowietrznione.

celowe badanie D3-OH, EEG, kons laryngologa. Te drobne ogniska to chroba drobnych naczyń, nic złego, można suplementować - preparaty dr Ratha