Co oznacza opis badania RTG płuc u 4-latki?

Witam. Córka 4 lata. Wykonane rtg płuc z powodu przewlekłego mokrego, duszącego kaszlu. Wnęki szersze zagęszczenie. Miąższowe zageszczenia w prawym dolnym polu płucnym. Zapalne? Do korelacji klinicznej. Pola płucne bez zageszczen letniskowych. Radiologicznych cech zastoju w krążeniu malym nie stwierdza się. Serce niepowiekszone. Co to znaczy?

Witam! Zdjęcie rtg opisuje zmiany, które należy zweryfikować badaniem pediatrycznym oraz dokładnie zebranym wywiadem chorobowym Pani dziecka. Proszę jak najszybciej udać się do swojego pediatry.