Co oznacza opis badania sonomammografii?
Witam proszę o odpowiedz.Dostalam wynik Usg .Opis badania Sonomammografi :W piersi prawej na godz 10 ,w bliznie pooperacyjnej obszar o obnizonej echogenicnosci o wymiarach 7

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Niestety opis nieskończony proponuje udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke