Co oznacza opis badania układu moczowego u glukozy?

Witam mam 32 lata, lekarz ze względu na stan zapalny układu moczowego zlecił mi badanie krzywej cukrowej. W sierpniu 2017 wyniki glukozy na czczo 87mg./po 1h-114mg/po 2h-120 natomiast insulina na czczo 8ulu/po 1h-78/po 2h-87 oraz ATG 5,1 iU(norma do 4). Zrezygnowałam ze słodyczy, nie jem makaronów, ryżu białego. Powtórka wyników z tego miesiąca 89,3mg./po 1h-180,3mg/po 2h-149 natomiast insulina na czczo 8,7ulu/po 1h-107,5/po 2h-111,9 oraz wynik ATG 9,94iU. Dodam teraz w badniu moczu wyszły mi ciała ketonowe 80mg.dll. A tydzień temu 15mg/dll. Czy to już jest cukrzyca? Czy grożą mi choroby autoimulogiczne tarczycy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza diabetologa i odpowiedni dalszy proces diagnostyczno terapeutyczny