Co oznacza opis badania USG piersi u 48-latki?

Witam Jestem własnie po badaniu USG piersi i mam taki opis : Piersi tłuszczowo-gruczołowe bez zmian dysplastycznych. Pod otoczką brodawki piersi lewej na godz 7-ej zmiana nieco policykliczna 12x6mm zdrobnymi przestrzeniami płynowymi przylega do przewodu mlekowego. Głębiej i poniżej podobna zmiana wielk.12x4mm. Obraz niejednoznaczny. zmiany pozapalne nie można wykluczyć procesu rozrostowego. Na godz. 11-tej torbielka wielkosci 5mm. prawa pierś bez zmian ogniskowych. w obu okolicach zabrodawkowych liczne zaznaczone gruczoły mlekowe. Doły pachowe bez podejrzanych węzłow chłonnych . BIRADS 4 Proszę o wyjasnienie i interpretacje tego badania Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna weryfikacja opisywanej zmiany i być może wykonanie biopsji lub diagnostyki bardziej inwazyjnej. proszę koniecznie udać się do lekarza onkologa.