Co oznacza opis kręgosłupa?

Witam Co oznacza ten opis?? L3/L4 i L4/L5: Niewielkie uogólnione uwypuklenie krążków z impresją na worek oponowy i nieznacznym ograniczeniem otworów m-kręgowych L5/S1 : Obniżenie przestrzeni m-kręgowej w tylnej części. Dokanałowe uwypuklenie krążka z dyskretnym uciskiem na worek oponowy. Kostne i dyskogenne przewężenie otworów m-kręgowych z impresja na nerwy rdzeniowe. Dodam ze strasznie boli mnie kręgosłup. Czy mogę ból łączyć z opisem? Pracuje na magzazynie spozywczym.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne bezpośrednie badanie lekarskie i łączna analiza wykonanego badania . proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.