Co oznacza opis mojego usg tarczycy?

Witam! Od 10 lat leczę się na niedoczynność tarczycy (euthyrox 112).Poziom tsh w granicach 1,2 przy normie 0,270-4.200.Dziś byłem wykonać usg tarczycy (pozostałe poprzednie usg tarczycy bez zmian) i oto opis: Gruczoł tarczycowy prawidłowo położony na szyi. Prawy płat niepowiększony o wym. 0,98x1.08x2.32 cm Lewy płat niepowiększony o wym. 1,59x1.77x3,91 cm Prawy płat hyperechogeniczny,bez zmian ogniskowych Lewy płat hyperechogeniczny , w górnym biegunie widoczna zmiana ogniskowa o wym 1,42x1,2x0,93cm PRINT Tchawica bez cech przemieszczania i ucisku Przepływ doppler w miąższu tarczycy prawidłowy Co znaczy opis tego usg? Bardzo proszę o pomoc

Witam, tarczyca jest mała, guzek do nakłucia (biopsja cienkoigłowa) lub obserwacji, dalsze postępowanie proszę omówić z lekarzem prowadzącym. Serdecznie pozdrawiam