Co oznacza opis rezonansu kręgosłupa?
co oznacza ten opis rezonansu ?? Na poziomie C4/5 i C5/6 szerokopodstawne wypukliny krążków międzykręgowych łącznie z nawarstwieniami kostnymi uciskają worek oponowy , z dysktretnym modelowaniem brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego na poziomie C4/5 w części centralnej, a na poziomie C5/6 w części centralno-prawostronnej oraz zwężają otwory m/k , z możliwością drażnienia korzeni nerwowych, zwłaszcza na poz. C5/6 lewostronnie

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
A jakie objawy? Końieczne jest zestawienie wyniku badania z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proszę zgłosić sie domlekarza zlecajacegompowyzesz badanie.