Kobieta , 23 lata Witam, prosze o pomoc. Od paru dni mam problem skórny, chodzi o palce dłoni, pojawia się opuchlizna, jakby pszczoła ugryzła, ale nic takiego nie miało miejsca. Opuchlizna jest na lewej i prawym palcu dłoni, również wystąpiły obrzęki. (czerwone punkty na zgięciu palców. tylko dwa) Nigdy czegoś takiego nie miałam.. Choruje na niedoczynność tarczycy, hormony są pod kontrolą, wszytko w normie. Nie solę dużo, piję dużo wody.. mam 23lata. Co mam robić? ?? Prosze o pomoc
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: Hormony – Endokrynologia zajmuje się działaniem hormonów oraz związanymi z nimi chorobami. Choroby endokrynologiczne to grupa bardzo różnorodnych chorób o różnych objawach i przebiegu. Hormony mogą wpływać praktycznie na wszystkie komórki i tkanki organizmu, a także na nastrój.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: