Co oznacza opuchlizna nogi podczas stosowania Ramve i Duresinu?

Witam,od 4 lat biorę Ramve 10 na nadciśnienie i Diuresin SR 1,5 moczopędnie.Od pół roku ,prawa noga w okolicy kostki bardziej mi puchnie i na wysokości uda czuje czasami takie dziwne mrowienie,czasami mam wrażenie że to miejsce jest drętwe i bez czucia.Mam 50 lat i dużą nadwagę.Nie pracuję Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wstępne badanie po nim będzie można coś więcej powiedzieć