Co oznacza opuchlizna po operacji przepukliny?

Witam 3 tyg. temu miałam operację przepukliny operacyjnej brzusznej i pępkowej. Chciałabym zapytać czy to jest normalny stan że brzuch w miejscu wszycia siatki jest spuchniety i twardy blizna się zagoiła ,w sumie nie boli tylko przeszkadzabo twarde,jeżeli tak bywa to jak długo można się spodziewać takiego stanu. Z góry serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza chirurga najlepiej wykonującego zabieg