Co oznacza opuchlizna po zabiegu usuwania żylaków?

Jestem 3 dni po zabiegu zylakow na odcinku kolano-kostka.Dwa dni był ból w okolicach kostki i kolana,a obecnie kolano spuchlo bardziej (po zabiegu była mała opuchlizna).Czy mam problem do zmartwień ,czy nadal kontynuować leczenie (zastrzyk przeciwzakrzepowy i DIH)

Na pewno należy kontynuować leczenie. Obrzęk miejscowy zwłaszcza okolicy samego kolana może budzić niepokój i podejrzenie stanu zapalnego. Radzę w tej sprawie bezpośrednio, wcześniej niż standardowa wizyta kontrolna skonsultować się najlepiej z chirurgiem, który wykonywał zabieg.