Mężczyzna , 22 lata Dnia 16-10-2017 po przebudzeniu miałem spuchnięty policzek i opuchlizna się powiększała, od 19-10-2017 ból, dnia 21-10-2017 opuchlizna po wewnętrznej stronie policzka oraz drętwienie wargi. Opuchlizna/obrzęk jest do tej pory. Altacet nie pomagał, Mig i Iburapid przynoszą ulgę w bólu,płukanie rumiankiem nie pomaga. Opuchlizna jest twarda. Wszystkie dolegliwości wypisane. Co jest tego przyczyną? Co to jest i czy jest groźne? Jakie leki bez recepty i sposoby będą pomocne? Do jakiego lekarza powinienem się udać?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Powiększenie policzków – Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów upiększających twarzy, jak np. modelowanie kształtu twarzy. Dość rzadko wykonywana operacja plastyczna twarzy to powiększenie i zaokrąglenie policzków, wykorzystujące specjalne silikonowe implanty policzków.
  • Leki bez recepty – Leki bez recepty, inaczej OTC, są ogólnie dostępne. W aptekach można je kupić bez problemu. OTC to skrót od angielskiego Over the Counter. Pod tą nazwą kryją się leki, które możemy przyjmować bez nadzoru lekarza.
Artykuły na ten temat
Leki i suplementy

Od 2017 roku niektóre leki na katar tylko na receptę

Od 2017 roku niektóre leki na katar tylko na receptę

Zmiany w aptekach w związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Od stycznia 2017 roku niektórych tabletek i syropów na katar, bóle zatok i kaszel nie kupimy bez recepty. Nowelizacja ustawy W nowelizacji ustawy znalazł się zapis o zmianie...