Co oznacza opuchlizna warg sromowych?

Witam, wczoraj wieczorem zauważyłam opuchniecie warg sromowych. Dzisiaj świąd i mały dyskomfort. Biorę luteine do 12 tyg(obecnie 7 4). Farmaceuta polecił mi provag żel. Czy mogę go stosować?

Lek. Paweł Szadkowski

Może go Pani stosować. Jednak mimo wszystko, gdyby objawy nie ustępowały lub nasilały się, proszę się udać do ginekologa - może być to infekcja i wymagać leczenia.