Co oznacza osłabienie i podwyższony poziom glukozy?

mam pytanie leczona mnie kilkavmiesiecy na chorobe wzjg w ostatnim czasie okazalo sie ze tej choroby nie mam przeprowadzono mi miesieczna terapie sterydami metypred dawka 16mg pozniej przerwalem na kilka dni i wystapily takie skutki jak oslabienie podwyzszony poziom glukozy 130 kalatanie serca niewiedzialem ze trzeba stopniowo odstawiac poszedlem do lekarza i kazal mi 4dni dawka 12mg i 4 dn 8mg i pozniej 4dni 4mg i te bjawy przejda czy naprawdé te objawy przejda bo mam jechac do pracy za granica

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego. Sadze ze powinny objawy ustąpić