Co oznacza osłabienie i utrata wagi u 28-latki?

Od dłuszego czasu bardzo mocno tracę na wadze,jest mi bez przerwy zimno,czuję się wiecznie zmęczona, nie mam energii,mam tendencję do powstawania siniaków,nawet przy najmniejszym uderzeniu,mam niedokrwistość,hemoglobina 9,0 mch 26, mchc 30,5 chcm 30,3 ch 25,8 , beznadziejny poziom żelaza 15 .Badanie tsh w normie2,017 lecz podwyższony poziom ft4 15,97. Natomiast usg tarczycy nic nie wykazało.Czy nadczynność tarczycy może być ukryta,jakie badania powinnam jeszcze wykonać,aby w końcu ktoś potrafił mnie odpowiednio zdiagnozować i wdrążyć odpowiednie leczenie farmakologiczne. Tak, abym w końcu przestała tracić na wadze poczuła się lepiej. Bo planuję ciążę,a ostatnio czuję się źle, coraz gorzej. Nikt nie potrafi mi pomóc znaleźć przyczynę i wdrążyć leczenie każdy mnie zbywa, że rzekomo wszystko jest ok,a ja przecież wiem jak się czuję

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wyglądają pozostałe wyniki badań ? czy było usg jamy brzusznej ? jakieś inne objawy? jaki był dokładny spadek masy ciała i w jakim czasie ? konieczna wizyta u inrernisty