Co oznacza osłabienie po operacji endometrium?

Witam. Jestem po operacji guza jajnika i stwierdzonej endometriozie. Od operacji minął juz rok. Od jakiegoś czasu mam nieregularne miesiaczki ale teraz juz trwa miesoac z trzema dniami przerwy. Jstem oslabiona i dzis w pracy zemdlalam. Do lekarza mam dopiero za tydzien a jestem bardzo osłabiona,kręci mi się w głowie. Chcialabym wiedziec czy to moze być coś powaznego. Z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani wykonać kilka podstawowych badań: morfologia krwi z rozmazem, ferrytyna, sód, potas w surowicy, a w razie nasilonych objawów pilnie udać się do lekarza lub na SOR. Pani objawy mogą wynikać np. z niedokrwistości lub innych patologii i konieczne jest badanie i odpowiednie różnicowanie.