Co oznacza osłabienie u 18-latka?

Witam. Ostatnimi czasy czuję się naprawdę słabo. Przez 8 miesięcy pracowałem w firmie ochroniarskiej.. Zwykle udaje mi się chodzić spać ok. 5-6 nad ranem. Przed tą godziną nie potrafię zasnąć. Ciągle czuję ból głowy, oraz dziwne uczucie po lewej stronie klatki piersiowej.. Czasami czuję jak mi się robi „ciepło na sercu”.. Martwi mnie to trochę gdyż mam dopiero 18 lat.. Podjąłem się pracy ze względu na problemy.. Nie udam, że mam stresowe sytuacje i siebie zaniedbuje. Co robić? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć