Co oznacza osłabione widzenie?

Co to może oznaczać mam złe widzenie oraz wzrokowo wiem co to za przedmiot a mam problem z wymową tego przedmiotu mam 46 lat

Zbyt mało danych. Wskazana pilna konsultacja neurologiczna, pełne badanie neurologiczne, trudności w wypowiadaniu słów to może być afazja. Neurolog zdecyduje o konieczności wykonania badania MR głowy lub KT. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i skorzystać z konsultacji neurologicznej oraz neuropsychologicznej, celem dotarcia do przyczyny opisanego przez Panią symptomu.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com